Nabídka vín
Často hledané

SANTA CATERINA Torgiano Rosso riserva DOCG

Cena: 355 Kč Není skladem

Popis zboží

 

 

Santa Caterina - Rosso di Torgiano D.O.C.G.

 

(suché, červené víno pěstované a vyráběné dle přísných, omezujících pravidel  pěstování révy a výroby vína garantovaných státem s označením původu hroznů zakotvených v kategorii D.O.C.G.)

 

Hrozny:Sangiovese, Cabernet Sauvignon, Merlot,

Vinařská oblast: Itálie, Umbria – region Torgiano, Barva: intenzivní rubínově červená,

Charakteristika: Víno s bohatou strukturou,velmi dobře vyvážená výborná, jemná chuť, vytvořená zráním ve francouzských dubových barikových sudech se stopou třešní, ostružin a černého rybízu.

Podáváme k: pečená masa, divočina,vynikající ke zrajícím sýrům, skopovému,

Podávat při teplotě: 140C—160C , otevřít nejlépe hodinu před. Kategorie vína: D.O.C.G., 

Alkohol: 13,5% - 14%,   Láhev: 0,75 lt

 

SANTA CATERINA  je víno, které si získalo oblibu svojí nadčasovou kvalitou. Aby vyhovělo požadavkům DOCG, musí před uvedením na trh zrát 12 měsíců v dubových sudech a 18 měsíců v láhvi. Zcela pravidelně, již od roku 1997 získává toto víno nejvyšší ocenění na světových výstavách jako jsou VINITALY,  PROWEIN nebo WINEXPO.

 Vyniká sytě rubínovou barvou, plnou, kulatou lehce kořeněnou a harmonickou chutí se stopou černých třešní, ostružin a černého rybízu. Sametově hebká chuť je podpořena hladkou, elegantní vůní bylinek a špetky tabáku. Výtečně chutná k červeným masům, ke zvěřině, skopovému i ke zrajícím sýrům. Řadíme jej ke skvostům vinařského umění.

 Pokud hledáte zajímavý dárek, exklusivní víno pro oslavu nebo potřebujete ozdobit vaše menu výtečným a originálním vínem, pak Santa Caterina je to, co hledáte.

 

 

Složení a informace

akce0

Odeslat honocení produktu

Podobné zboží