Nabídka vín
Často hledané

RE MIGRANTE Torgiano Rosso riserva DOC

Cena: 355 Kč Skladem: Ano

Popis zboží

Re Migrante – Rosso di Montefalco  - riserva D.O.C.

(suché, červené víno pěstované a vyráběné dle přísných, omezujících pravidel  pěstování révy a výroby vína s označením původu hroznů zakotvených v kategorii D.O.C.)

 Hrozny: Sagrantino, Sangiovese,  Vinařská oblast: Montefalco, Itálie - Umbri

Barva: Intenzivní rubínově červená

Charakteristika: Vinná harmonická, hedvábně jemná chuť tělnatého vína s vůní bylinek, černého a červeného ovoce a ostružin. Vůně je výrazná, avšak příjemná připomínající koření, černé a červené ovoce a tabák.  Víno musí zrát 12 měsíců v dubových sudech a následně 18 měsíců v láhvi , než může být uvedeno na trh.

Podáváme k : pečená masa, zvěřina, masové omáčky

Podávat při teplotě: 160C—180C  Otevřít nejlépe hodinu před, Kategorie vína: D.O.C. riserva,

Alkohol: 13% - 13,5%,  Láhev: 0,75 lt

 

RE Migrante je jedno z dalších vyjímečných vín, vyrobených chráněnou recepturou z hroznů bájného Sagrantina a legendárního Sangiovese. Jenom díky vrcholnému umění vinaře, 12ti měsíčním zrání v sudech a následně 18ti měsíčním ležení v láhvi, může vzniknout takto výtečné víno. Rozhodně patří do kategorie světově uznávaných vín, která nejsou na pultech obchodů běžně k dostání. Naše RE Migrante hraje svojí roli vyjímečného vína se ctí a uznáním světových odborníků.

 Je plné, tělnaté, elegantní s dobrou tříslovinou doplněnou příjemnou, avšak výraznou vůní připomínající černé a červené ovoce, bylinky, koření a špetku tabáku. Chuť je hedvábně jemná s výraznou stopou zralých ostružin a lesního ovoce.Profesionální znalci vín většinou rozpoznají také tóny hořké čokoládya švestek.

 Výtečně se kombinuje s houbovými pokrmy, zvěřinou, pečenými masy, skopovým, tvrdými sýry jako je Peccorino atd. Jeho potenciál je obrovský a udělá i z obyčejného pokrmu sváteční delikatesu.

 Pokud nevíte co je nebo jaká je odrůda révy a samotné víno Sagrantino, pak klikněte na další snímek. Budete nadšeni.

 

 

Složení a informace

akce1

Odeslat honocení produktu

Podobné zboží