Nabídka vín
Často hledané

NOVELLO - PRIMI SORSI Rosso Umbria IGT

Cena: 120 Kč Skladem: Ano

Popis zboží

Hrozny: Sangiovese, Merlot

Vinařská oblast: Umbria, Itálie

Barva: živě červená

Charakteristika: první mladé víno z letošní sklizně hroznů s chutí a vůní černého rybízu, vhodné ke všem příležitostem, zejména pak k sezónním pokrmům.

Podáváme k: sezónní jídla, pečená drůbež, tučné pokrmy

Podávat při teplotě: 140 C - 160 C,

Kategorie vína: I.G.T.

Alkohol: 12% - 12,5% obj.,

Láhev: 0,75 l

NOVELO je první, mladé červené víno z letošní sklizně hroznů (ve Francii mají Beaujolais, u nás je to Svatomartinské). Avšak na rozdíl od Beaujolais a Svatomartinského je naše Novello vyrobené metodou tzv. uhlíkové macerace, kdy vinný mošt fermentuje v atmosféře CO2. Víno je pak velmi extraktivní, bohaté na tanin, který dává vínu lehce nasládlou dochuť na patře. Znatelná rybízová, příjemně kořeněná chuť bohatá také na minerální tóny s nevtíravou vůní černého rybízu jej staví velmi vysoko v žebříčku mladých vín a dává mu osobitou jedinečnost. Rozhodně Vám stojí za ochutnání.

S ohledem na limitovanou produkci, není neobvyklé, že koncem listopadu jsou veškeré zásoby tohoto skvělého vína zcela vyprodány. U nás si jej můžete objednat, přičemž první dodávky k Vám budou realizovány ve 44. týdnu 2017. Naše nabídka tohoto výtečného a neobvyklého vína platí do vyprodání zásob.

Složení a informace

akce0

Odeslat honocení produktu

Podobné zboží